Menu
Terug naar nieuws

Donatie aan de Italiaanse Civiele bescherming

Donatie aan de Italiaanse Civiele bescherming

Wij van Honda Engines Europe zijn heel trots om de Italiaanse Civiele Bescherming en hun vrijwilligers te ondersteunen met hun missie om hulp te bieden in noodsituaties. Zoals we allemaal weten is het gebied van Emilia Romagna getroffen door een vreselijke overstroming, waardoor de regio en de mensen in grote nood verkeerden.

Samen met onze Italiaanse verdeler Demal hopen we een verschil te maken door materiaal te doneren aan het team van de Italiaanse Civiele Bescherming dat hulp biedt aan de bevolking getroffen door dergelijke natuurrampen.

De volgende producten worden verstrekt:


1 x WT40 waterpomp

Voor veeleisend gebruik en grote overstromingsgebieden. De waterpomp met de GX390 motor pompt 1640 liter per minuut met deetljes van maximaal 31 mm, heeft een druk van 2,6 bar en een bedrijfstijd van 2 uur en 15 minuten.


2 x WX10 waterpompen

Voor kleinere overstromingsgebieden (zoals huizen). De waterpomp met de GX25 4-takt motor verpompt 140 liter per minuut met een druk van 3,6 bar en een bedrijfstijd van 1 uur en 20 minuten.

 

 


1 x HP500BX power carrier

Om puin en/of materialen efficiënter te vervoeren. Een rupsbandwagen uitgerust met Honda GXV160 benzinemotor, met een draagvermogen tot 500 kg.

Deze producten zullen specifiek gebruikt worden in het gebied Emilia Romagna, maar ook voor toekomstige noodhulpactiviteiten van de Italiaans Civiele Bescherming zoals aardbevingen, overstromingen en branden.


Federica Giacomin, raadslid van de "Comune di Galzignano Terme (PD)"

Het gebaar van Honda Engines Italy en het bedrijf Demal srl uit Castelfranco Veneto was erg belangrijk voor onze gemeentelijke groep van civiele bescherming en voor alle burgers. Naast meer ondersteunende activiteiten, worden onze vrijwilligers ook opgeroepen om te interveniëren bij verschillende noodsituaties die het nationale grondgebied en daarbuiten treffen. Het feit dat ze voorzien zijn van de juiste uitrusting en middelen stelt hen in staat om de bevolking in noodsituaties beter bij te staan. We zijn oneindig dankbaar voor deze donatie, die het verschil zal maken in tijden van moeilijkheden


Francesco Moro, coördinator van de Civiele Bescherming van "Galzignano Terme"

Op een dag werd ik benaderd door Moreno Gallo Cassarino van Honda Engines Italië omdat ze iets wilden doneren om te helpen met de nood in de Emiliaanse provincies. Ik vertelde Moreno wie we zijn, wat we doen en hoe we ons verplaatsen, dit was genoeg om de grote solidariteit en vrijgevigheid van Honda Engines Italië in een zeer korte tijd te bewegen.

Daarom bedank ik, namens alle vrijwilligers van de Civiele Bescherming van Galzignano Terme, Honda Engines Italië voor de donatie van professioneel en geavanceerd materiaal dat aan ons is geschonken.Ik bedank ook het bedrijf Demal srl uit Castelfranco Veneto voor het beschikbaar stellen van hun tijd om het materiaal dat als donatie aan sommigen van ons is gegeven te demonstreren.

We moeten altijd onthouden dat eenheid kracht is en dat we samen altijd winnen.


Moreno Gallo Cassarino, Verkoopsmanager Honda Engines Italië

Het is een bron van trots voor het hele team van Honda Engines Italië dat ze de kans hebben gekregen om de civiele beschermingsgroep van de gemeente Galzignano Terme te steunen. Dankzij het geschonken materiaal kunnen deze fantastische mensen, die altijd klaar staan om anderen te helpen, hun vrijwilligerswerk en steun aan de bevolking voortzetten, niet alleen nu, naar aanleiding van de overstroming in Romagna, maar ook in de toekomst, naar aanleiding van andere noodsituaties die het land zullen treffen.

Deze donatie was mogelijk dankzij onze afdeling, Honda Engines Europe, die in overeenstemming met de waarden van het bedrijf, ons heeft toegestaan om de Italiaanse Civiele Bescherming te steunen met een klein, groot gebaar.

Een speciaal dankwoord gaat uit naar:

  • Erik Mazzocca en Demal voor het voorbereiden van de machines en het geven van een duidelijke uitleg over het gebruik ervan aan het team van de Civiele Bescherming.
  • Mevr. Federica Giacomin, gemeenteraadslid van de gemeente Galzignano Terme (PD), verantwoordelijk voor civiele bescherming.
  • Het team van Protezione Civile Italiana en hun coördinator de heer Francesco Moro, gemeente Galzignano Terme (PD), voor hun ongelooflijke werk en doorzettingsvermogen.
  • Moreno Gallo Cassarino van Honda Engines Italië voor het beheren en begeleiden van het project..

Honda, helping people get things done.

ONZE SERVICE TEAM ZIJN
ECHTE SUPERHELDEN,
ELKE DAG OPNIEUW

Honda Engines, steeds een superheld aan uw zijde

Lees meer